Bugünkü
Takvim

Hikayesi olan sergi

Tülin Çabuk “Motiflerimin Dili” adlı kişisel Resim sergisini 3-11 Şubat 2015 tarihleri arasında Barış Manço Kültür Merkezi Kadıköy sergi salonunda gerçekleştiriyor.

  • Kültür-Sanat
  • 03.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 03.02.2015 10:37
ABONE OL
Hikayesi olan sergi
Sergi ile açıklama yapan Tülin Çabuk 'Resimlerin temel dili, gelenekselliği evrensel ölçülerden geçirerek, sembollerin geometrik ve soyut formlara büründüğü özgün motiflerle kurgulamaktadır. Resimlerde kullanılan her bir motif sbenimle ve çevresiyle özel bağlar kurmakta, duygu ve düşüncelerimin, anılarımın, düşlerini izleyiciye aktaran sembolik bir dil halini almaktadır.'

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.