Bugünkü
Takvim

Şehitlerin kanı yerde kalmadı! 4 milyonluk 2 hain öldürüldü

'de 4'er milyon TL ödülle aranan 'nın sözde orta saha sorumlusu ve sözde Amed eyaleti özel güç sorumlusu , 'da etkisiz hale getirildi.

Şehitlerin kanı yerde kalmadı
Kırmızı Liste'de 4'er milyon TL ödülle aranan 'nın sözde orta saha sorumlusu ve sözde Amed eyaleti özel güç sorumlusu , 'da etkisiz hale getirildi.2 kalleşin, Ankara Merasim Sokak'ta Genelkurmay servis araçlarına (29 şehit, 79 yaralı), Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yanında saldırı (36 polis, 8 vatandaş şehit, 155 yaralı) ve 'de askeri servis aracına bombalı saldırı ((15 asker şehit, 20 asker yaralı) olaylarını orgazine ettikleri ve emrini verdikleri belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.