Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.09.2019 00:07
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.09.2019 00:21
ABONE OL

Euronews ve 'den inanılmaz Yenikapı yalanı! ''ndaki araç kuyruğu' fotoğrafını 'Yenikapı' fotoğrafı diye verdiler

Başkanı İmamoğlu, Yenikapı'ya 'lüks ' diye zabıta, aşevi ve dondurucu araçları ile diğer bazı hizmet araçlarını getirterek bir siyasi şova imza atmıştı. ve Euronews ise İmamoğlu'nun algı operasyonunu desteklemek adına etik dışı bir yalana başvurarak ''ndaki araç kuyruğu' fotoğrafını 'Yenikapı' fotoğrafı diye servis etti.

31 Mart seçimleri öncesinde ve sonrasında İstanbul'da binlerce lüks makam aracı olduğunu iddia eden ancak bu iddiasını bir türlü ispatlayamayan Ekrem İmamoğlu, vatandaşlara hizmet için kullanılan ve aralarında zabıta araçları, aşevi araçları ve dondurucu da bulunan araçları 'makam aracı' diye Yenikapı'ya getirterek sergiledi.

Bu skandala, Euronews isimli sözde uluslararası haber ajansı, ve Halk TV, Kapıkule Sınır Kapısı'nda bekleyen araçların görüntüsünü, İmamoğlu'nun Yenikapı'da sergilediği "israf araçları Yenikapı'ya getiriliyor" başlığını atarak yayınladı.

FOTOĞRAFIN ORİJİNAL HALİ
Halk TV ve Euronews'in 'Yenikapı' diye yayınladığı fotoğrafın aslını Anadolu Ajansı geçmişti.

Fotoğrafta, Kapıkule Sınır Kapısı'nda gümrük geçişleri sırasında oluşan kuyruk görülüyor...

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

retük bu halk tv hap halka yalan söylüyoor cezalandır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 06.09.2019 10:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.