Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 24.08.2019 11:59
  • Son Güncelleme: 24.08.2019 14:32

Oyuncu 'tan skandal paylaşımı: Dincilik ve sağcılık suçlu!

Oyuncu , eski eşi tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen için Twitter hesabından paylaşım yaptı. 'yi ayağa kaldıran vahşete "Dincilik ve sağcılık suçlu!" diyerek skandala imza attı. Sağcı ve dindar kesimi resmen hedef gösteren Bülent Emrah Parlak'a sosyal medyadan tepki yağdı: İnsanları Sağcı-dindar diyerek topluca suçlu lanse edemezsiniz! Her görüşte her türlü suçlu çıkabilir! Gerçekleri hazmedemeyen Parlak, "Kes sesini" diyerek Takvim'e saldırdı.

Kırıkkale'de, Emine Bulut'un, eski eşi tarafından kızının gözü önünde öldürülmesiyle ilgili gelişmeler konuşulmaya devam ederken, oyuncu Bülent Emrah Parlak, Twitter hesabından skandal bir paylaşıma imza attı. Parlak, bu paylaşımıyla Emine Bulut cinayetinin sorumlusu olarak sağcı ve dindar kesimi hedef gösterdi.

kalan karakter 1000

TC TC

KİME UŞAKLIK YAPTIĞIN BELLİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.08.2019 13:57
can can

Bağnaz bir kafa yapısı . esas kendileri emperyalistlere köle olan zavalılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.08.2019 13:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.