Bugünkü
Takvim

Devlet Bahçeli: Ateşe verin

MHP lideri Devlet Bahçeli, Amasya’da önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, “Derinliği 30 km’yi bulan güvenli bölge acilen kurulmalı. Fırat’ın doğusu da ateşe verilmeli” dedi.

Ateşe verin
ABD'nin Türkiye'yi oyalama taktikleri artık işe yaramamaya başladı. Türkiye, Fırat'ın doğusu için adım atmak üzere. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimlerinin ardından 'teşekkür' turuna devam ederken, Amasya'da bu konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Bahçeli, "Milli bekanın soğan kadar değeri yok mu? Kurulan tuzakları milli güç imkanlarıyla bozmalıyız. Derinliği 30 km'yi bulan güvenli bölge acilen kurulmalı. Fırat'ın doğusu ateşe verilmelidir. Türkiye ateşten gömlek giymişken siz hangi yüzle konuşuyorsunuz? Peki ağlayan analara, omuzlarda taşınan şehitlere ne diyeceksiniz? Beka gittikten sonra neyin ekonomisinden bahsedeceksiniz?" dedi. Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na da tepki gösterdi:

TEK KELİME BAHSETMEMİŞTİR
CHP Genel Başkanı'nın 'Bize mi saldıracaklar?' dediği YPG, Ceylanpınar'a bir kez daha roket atmış 6 kişinin yaralanmasına neden olmuştur. Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada Türkiye'nin terör sorunundan tek kelime bahsetmemiştir. Terörle mücadele konusunda ne gibi bir hazırlığınız vardır!..

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.