Bugünkü
Takvim
Dilek Dündar Almanya’da
Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, terör örgütü 'nün TIR'ları kumpasını manşetten verdi. Hakkında yakalama kararı verilince 2016 yılında 'ya firar etti. Almanya, 'ye rağmen Dündar'ı iade etmedi. Türkiye'de kalan firarinin eşi 'ın ise pasaportu iptal edildi. Pasaportuna el konulan Dilek Dündar'ın, hakkındaki çıkış yasağına rağmen Almanya'ya gittiği belirlendi. Dilek Dündar, sosyal medyadan "Annelik hakkımı kullandım ve aileme kavuştum" dedi. Hakkındaki yurt dışına çıkış yasağının devam ettiğini belirten Dündar, hangi yollarla yurt dışına çıktığı konusunda ise tek laf edemedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.