Bugünkü
Takvim

Kayıp Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarına ara verildi

Kayıp Ecrin’i arama çalışmalarına ara verildi. Yeni bulguya ulaşılması halinde çalışmalara devam edileceği bildirildi. Soruşturma ise genişletildi.

Kayıp Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarına ara verildi
Samsun Vezirköprü'de 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz, 7 Mayıs'ta kayıplara karıştı. Küçük kızın bulunması için seferberlik başlatıldı. Bugüne kadar 16 metrekarelik alan tarandı. Küçük kız bulunamadı. Umutlar tükenmeye başladı. Samsun Valiliği, yazılı bir açıklama yaptı. Çalışmaların 10. gününde aramalara ara verildiği, soruşturma kapsamında yeni bilgi ve bulguya ulaşılması halinde arama çalışmalarına devam edileceği açıklandı. Ekipler, aile içi ilişkileri mercek altına aldı. Anne Sevcan Kurnaz'ın ilk eşinin, Ecrin 4 aylıkken kalp krizinden öldüğü, genç kadının daha sonra eşinin yeğeni Deniz Kurnaz ile evlendiği ortaya çıktı. Tüm bu ayrıntılar üzerinden yürütülen soruşturmada aile üyelerinin telefon kayıtlarının incelendiği vurgulandı.Ecrin'in kaçırılmış olma ihtimali üzerine soruşturma derinleşti. Aile üyelerinin telefon kayıtları incelendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.