Bugünkü
Takvim

Kalleşler

Suriye'nin bölgesinde PKK/YPG'li teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Deniz Piyade Yüzbaşı Celalettin Özdemir, şehit oldu. 1 binbaşı ise ağır yaralandı.

Kalleşler
Suriye'nin bölgesinde PKK/YPG'li teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Deniz Piyade Yüzbaşı Celalettin Özdemir, şehit oldu. 1 binbaşı ise ağır yaralandı. 'deki bir üs bölgesine Irak'ın kuzeyinden teröristlerde havan saldırısı yapıldı. Hain pusuda Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mehmet Erdoğan, Piyade Sözleşmeli Erler Ethem Barış ve Servet Akkuş şehit düştü, 1 asker de yaralandı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MHP lideri ve CHP lideri , hain saldırıları kınadı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı. Saldırıları gerçekleştiren 28 teröristi etkisiz hale getirdik" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.