Bugünkü
Takvim

paniğe kapıldı

Mansur Yavaş paniğe kapıldı
HDP ile gizli ittifak yapan 'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , sahte senet iddialarına yanıt veremedi. Seçmenlerin kirli ortaklığa tepki göstermesi ise Yavaş'ı panikletti. 'nın uzantısı 'nin Eş Başkanı Sezai Temelli ise "Yavaş bilecek ki seçilmişse HDP oyları ile seçilmiştir" diyerek şer ittifakını itiraf etti. Köşeye sıkışan Yavaş apar topar Twitter'dan açıklama yapıp, "Terör örgütleriyle aralarına mesafe koyamayanlar bizden uzak olsun" dedi. Yavaş, bu sözlerle şer ittifakına karşı çıkan insanları ikna etmek için taktik değiştirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.