Bugünkü
Takvim

davasında flaş gelişme

Şoför serbest kreş sahibi yandı
İzmir Çiğli'de Alperen Sakin (3), 1.5 yıl önce servis minibüsünde unutulmasının ardından hayatını kaybetti. Bölge Adliye Mahkemesi'nde görülen temyiz davasında dün karar verildi. Mahkeme, kreş sahibi Yurdagül İşgören'in cezasını 5 yıldan 7 yıl 6 aya çıkardı. Daha önce 9 yıl alan servis şoförü Taner İşgören'e 6 yıl 8 ay, Dilara K.'ye 5 yıl, Bekir Gül'e 3 yıl, Arzu Gülmez ile Ahmet Somun'a ise 2.6'şar lira hapis cezası verildi. Tek tutuklu sanık , içerde kaldığı süre göz önünde bulundurularak tahliye edildi. Alperen'in ailesi karara tepki gösterdi.
Taner İşgören
Yurdagül İşgören

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.