Bugünkü
Takvim

M'Ali'kane bizim

’nin evi 1970’lerin ortasında 400 bin dolara satın aldığı, daha sonra ve Arizona’ya taşınmasına rağmen söz konusu evi dönem dönem inzivaya çekilmek için kullandığı kaydedildi.

M'Ali'kane bizim
New York merkezli Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (Türken), 2016 yılında hayatını kaybeden ABD'nin efsanevi boksörü 'nin Michigan'daki 40 yıllık çiftlik evini 2.5 milyon dolara satın aldı. Çiftlik arazisinde, 4 yatak odalı ana evin dışında içinde boks ringi bulunan spor salonu, basketbol alanı ve havuz dahil 7 ek bina bulunduğu vurgulandı. Mülkü satışa koyan emlak ajansı Cressy & Everett, "Sanırım alıcılar bölgeye ve nostaljiye aşık oldular" açıklaması yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.