Bugünkü
Takvim

Pankartlı yalan

Pankartlı yalan
CHP, İBB'nin yaptığı hizmetleri sahiplendi. Buna göre, 'li Silivri Belediyesi, 'nin yapmış olduğu köprü, asfaltlama çalışması ve çevre düzenlemelerinin yapıldığı alana Belediye Başkanı Özcan Işıklar imzalı afişlerini yerleştirdi. Boğluca deresi ve eski sanayi bölgesine asılan pankartlarda "Gezilecek yollar, yaşanacak bir kent yapıyoruz" denildi. Bir vatandaş ise kendi pankartıyla duruma tepki gösterdi: "Değerli Silivrililer; yandaki pankartta yazılanlar yalandır. Bu köprü ve çevre üzenlemesi İBB tarafından yapılmıştır. Mevcut belediye bir çivi bile çakmamıştır. Pankart belediyeciliği istemiyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.