Bugünkü
Takvim

Kazanamayacağımız mücadele yok

Başkan Tayyip Erdoğan, 98 yıl önce olduğu gibi kabinesiyle birlikte ’nde Cuma namazını kıldı, tarihi Birinci Meclis’te konuştu: Karşımızda milletimizin özgüvenin artmasından çılgına dönenler var. Ancak milletin desteği oldukça kazanamayacağımız mücadele yok

Kazanamayacağımız mücadele yok
Ankara dün tarihi günlerinden birini daha yaşadı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesi 98 yıl önce olduğu gibi 'nde kılınan namaz ile göreve başladı. Alkışlar arasında Birinci Meclis kürsüsüne çıkan Başkan Erdoğan, tarihi bir konuşma yaparak şu mesajları verdi:

Yaşadığımız her hadise bize bu ülkede hayatımızı sürdürebilmemizin bir bedeli olduğunu gösteriyor. Madem bedel ödüyoruz, öyleyse ülke ve millet olarak her alanda hakkımız olanı da alabilelim istiyoruz.

Bizim yanımızda milletimiz var. Karşımızda ise terör örgütleri ve onları destekleyen güçler var. Milletimizin özgüveninin artmasından çılgına dönenler var. Allah'ın yardımı ve milletimizin desteği yanımızda oldukça kazanamayacağımız mücadele yoktur.

Geleceğimizi inşa edeceğimiz, ihya edeceğimiz özellikle okul öncesi eğitim öğretimden başlayıp üniversite ile devam eden bu süreci hiçbir dönemde olmadığı şekilde hem inşa hem ihya edeceğiz.ERDOĞAN 15 TEMMUZ'DA YÜRÜYÜŞE KATILACAK
Başbakan Erdoğan, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde 'daki programını tamamladıktan sonra 'a geçecek ve burada 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Şehitler Anıtı'nı ziyaret edecek.. Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenecek yürüyüşe katılacak ve burada halka hitap edecek.Başkan Erdoğan, Brüksel dönüşünde aralarında Genel Yayın Yönetmenimiz Ergün Diler'in de bulunduğu medya temsilcileriyle sohbet etti. Erdoğan burada bedelli askerliğin masada olduğunu açıkladı.


AHMET TOPAL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.