Bugünkü
Takvim

Trump yırttı!

Başkanı Trump’ın imzaladığı her belgeyi yırttığı ortaya çıktı. , 2 kişiyi işe aldı. Ekibin görevi ise, “Trump’ın yırttığı belgeleri bir araya getirmek” olarak açıklandı

Trump yırttı!
ABD Başkanı Donald Trump, çılgın açıklamalarıyla bilinen biri olarak öne çıktı... Ancak Beyaz Saray'da büyük bir sıkıntıya yol açınca, acil önlem alındı. Başkan Trump, kendisine imzalattırılan belgelerin bir nüshasını yırttığı ortaya çıktı. Birçok kez nazik şekilde uyarılan Trump, belgeleri yırtmaya devam edince Reginald Young Jr ve Solomon Lartey adlı iki kişi işe alındı. Solomon Lartey ve Reginald Young Jr. yıllık kazancı yaklaşık 66 bin dolar olan devlet memuru olarak, yırtma huyu olan Trump'ın kimi zaman ortadan, kimi zamansa konfeti gibi yüzlerce parçaya ayırdığı kağıtları bir araya getirmeye başladı. Lartey, işinin kimi zaman bulmaca çözmek gibi olduğunu söyledi ama asla şikayet etmediğini ekledi.


Reginald Young Jr. ise, "Daha önce de Beyaz Saray'da görev yapmıştım. Bu iş sıradan gibi görünse de çok önemli. Solomon'la birlikte bu görevi eksiksiz yerine getiriyoruz" dedi. anayasasın göre "Beyaz Saray'dan çıkan her mektup, e-posta, mektup ve belge, bilgi notunun" saklanması şart.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.