Bugünkü
Takvim

Sert kayaya çarptılar!

Türk Sahil Güvenliği, Bodrum’da Kardak kayalıklarının etrafına dizildi. Sınır ihlali yapan Komşu’ya haddini bildirdi...

Sert kayaya çarptılar!
Yunan Sahil Güvenliği'ne ait 3 bot önceki gün Kardak kayalıklarını geçti. Türk kara sularına girdi. 15 dakika boyunca sınırlarımızı ihlal etti. Bunun üzerine Türk Sahil Güvenlik ekipleri Yunan botuna çarparak karasularımızdan gönderdi. Olayın ardından ise Türkiye teyakkuza geçti. Kardak kayalıklarının etrafı dün 2 hücum botu, 6 sahil güvenlik botu, 1 savaş gemisi ve 1 arama kurtarma gemisi ile çevrildi.


BAK ŞU HADSİZE...
Kardak kayalıklarına yaklaşmaya çalışan Yunan botları ise Sahil Güvenlik ekiplerimizi görünce bir milim bile ilerleyemedi. Bu arada Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Theodoros Pangalos yine haddini aştı. "En iyi Türk ölü Türk'tür" şeklinde skandal açıklamalar yaptı. Türkiye bu ifadeye sert çıktı.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ataksuper ataksuper

adam haklı sen 3 5 şişe ucuza viski alıcam diye adalara git oralara para bırak bence oralardan gelen yatları tekneleride aramak lazım.biraz da biz kıymetimizi bilipte adalaRA GİTMESEK BAKIN N OLUR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2018 05:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.