Bugünkü
Takvim

H'A'v takımıAskerimizin can dostu "mayın arama köpekleri" Burseya Dağı'na tuzaklanan bombaları bir bir buldu. 'Burun' farkıyla 11 yeni kahramanımız oldu! Silahlı Kuvvetlerimiz'in silahsız komandoları, uzaktan baktı, yakından kokladı! Tonlarca patlayıcıyı bulup askerimizi korumayı başardı!
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

Hakan Hakan

Allah razı olsun Mehmetçiklerimizden desteklerimiz ve dualarımız her zaman kahraman Mehmetçiklerimizle tuzakları bulan mayın arama köpeklerimize hav takım kahramanlarımıza da teşekkürler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 10:57
ado ado

canlarım benim yolunuz açık olsun yardımlarımız askerimize hiçmi hiç kesilmeyecektir mermi taşıyan annelerimiz ölüme korkmadan yürümüşlerdir mekanları cennet olsun bu kutlu yürüşten geri asla dönmek ya istiklal ya ölüm

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 10:19
mehmet mehmet

PKK 40 senedir hic yemedigi sekilde dayak yiyor. Bu sefer abd ye guvenerek askere ates edip kacmak yerine durup savasmak zorunda kaldilar. Bu da en buyuk hatalari oldu. hepsi olecek. tsk munbice gecince eski taktige geri donecekler hepsi kacacak. birakin munbicten destek getirsinler 5 bin olecegine 15 bin olecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 08:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.