Bugünkü
Takvim

Okuyun gurur duyun

Astsubay Ömer Bilal Akpınar, ’de şehit olmadan önce vasiyetini yazdı. Silah arkadaşına bıraktı. Kahraman askerin sözleri 80 milyonu duygulandırdı

Okuyun gurur duyun
"Kardeşim senden ricamdır, bana bir şey olana kadar sende saklı kalsın. Kardeşim bu savaş haç ile hilâlin, imanla inkarın, hak ile bâtılın, küfür ve tevhidin savaşıdır. O yüzden anneme, babama, kardeşime, Nur'a söyleyin üzülmesinler kesinlikle, hayatlarının geri kalanını rahat geçirsinler. Anneme o istediği evi alsınlar. Dua etsin arada bir. Üzülmekle hayatını bitirmesin. Babam da Beyza da haklarını helal etsin, üzülmesinler. Nur'a söyleyin ben ona doyamadım. Ama eğer gidersem hakkını helal etsin.Üzülmesin, öbür tarafta birbirimize kavuşacağız inşallah. Beraber planladığımız gezilecek yerleri gezsin, benim yasımı tutmakla ömür geçirmesin. Aileme iyi baksın. Beni Safranbolu'ya gömsünler kardeşim. Babamlara söyleyin devletin bağladığı aylığın yüzde 10'unu yine Zehra teyzenin oraya versinler. Hakkınızı helal edin..."

kalan karakter 1000

ANADOLU İSLAM DEVLETİ VATANDAŞI ANADOLU İSLAM DEVLETİ VATANDAŞI

BU NASIL BİR İMAN ALLAHIM TİTREYİN EY ZALİMLER

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2018 11:45
karaman bey karaman bey

bugün biz afrine girmezsek yarın sınırlarımızdan içeri abd nin eğittiği ypg, pkk, daeş hep bilikte girer, arkasından içeride yaşanan karışıklıktan fırsat bütün düşmanlarımız girer. daha dün tarih kitaplarında okuduklarınızı unutmuşsunuz. hani istanbula ingiliz gemileri demirlenmişti. arıburnuna avusturalyalılar çıkmıştı, fransızlar antep e, yunanlılar izmire girmişti... daha dün lan dün, dün....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2018 09:57
hisar hisar

sende bize hakkını helal şehidim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2018 09:41
CCC CCC

SEN HAKKINI HELAL ET ŞEHİDİM!!! BİZİM SENDE ZERRE HAKKIMIZ YOK, ZERRE HAKKIMIZ VARSA DA HELAL OLSUN...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2018 09:31
Ömer Ömer

Mekanin cennet olsun sehidim, Sen, biz insan olarak rahat yasayalim diye kendi hayatini bu dünyada riske attin ve aslinda sen kazandin sehidim. Senin gibi yigitler oldukca bu vatan, bu millet, dünyadaki mazlumlar insanligin hak ettigi yere gelecektir evvelAllah. Sen rahat uyu sehidim. Gözün arkada kalmasin hem sehit makamina ciktin hemde insanliga örnek biraktin. Rabbim seni ve senin gibilerini en güzel alemde agirlasin sehidim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2018 04:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.