Bugünkü
Takvim

Kl'aşık' son

Klasik araba tutkunu , ’ya aşık oldu. Genç kadının kalbini çalmak için lerini, Boğaz’da bir evi ve bir tekneyi Rima’nın üzerine yaptı. 6,5 milyon liralık malı alan kadın ise ilk iş olarak boşanma davası açtı

Kl'aşık' son
Türkiye'nin ilk müzesinin sahibi 2014'te ilk eşinden boşandıktan sonra 'ya gönlünü kaptırdı. Rima Almoussa Arsay evlilik dışı ilişkiye aile geleneklerinin müsait olmadığını Cengiz Arsay'a anlattı. İddialara göre bunun üzerine Cengiz Arsay, güven sağlamak için kredi kartını, 150 bin sterlin değerindeki antika Ford aracı, 452 bin lira değerinde 2017 model Porsche'yi ve ABD bandralı bir tekneyi Rima Almoussa adına tescil ettirdi.


Çift 17 Eylül 2016'da rüya gibi bir düğünle evlendikten sonra Cengiz Arsay da eşinin hesabına 750 bin sterlin yatırdı ve 'da bir ev aldı. Ancak daha sonra Rima boşanma davası açtı. Bunun üzerine Cengiz Arsay ise kadın hakkında dolandırıcılık suçlamasında bulundu.


Ali OKTAY

kalan karakter 1000

Osman Osman

Gerizekali hakettigini bulmus iste.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.02.2018 05:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.