Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.12.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 18.12.2017 08:41

ASELSAN cinayetlerinde izi

2006 yılında ‘adi vaka’ gibi gösterilen F-16 teknisyeni ’nın tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Katil Mustafa Değirmenci, infaz emrini FETÖ tutuklusu Tuğgeneral ’ndan aldığını itiraf etti.

ASELSAN cinayetlerinde FETÖ izi

İTİRAF ETTİLER
Cinayetten 11 yıl sonra Hafız Koca'nın aslında jandarma içindeki FETÖ'cü istihbaratçıların organize ve planlı bir eylemi sonucu katledildiği kanaatine varan savcılığın, Milli İstihbarattan da destek alarak suç ortaklarının ortaya çıkarılmasında önemli verilere ulaştığı öğrenildi. Kırıkkale F Tipi Yüksek Güvelikli Cezaevinde yatan katil Mustafa Değirmenci'nin, Jandarma Okullar Komutanı Tuğgeneral Sadık Köroğlu'nun talimatıyla öldürdüğünü itiraf etmesi üzerine suç ortakları amcasının oğlu Caner Değirmenci ile Gökhan Ecer tekrar sorgulandı. Sorgulanan her iki mahkum da ifadelerinde, Mustafa Değirmenci'nin Jandarma İstihbaratla çalıştığını ve cinayeti işledikleri süreçte jandarma ile sık sık görüştüğünü doğruladı. Mahkumların verdiği bilgiler ışında Hafız Koca ile ASELSAN dosyasını tozlu raflardan indiren Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturmayı derinleştirerek katilerin jandarma ile bağlantılarını mercek altına alındı.

kalan karakter 1000

Ergin Şirin Ergin Şirin

Halen daha devlet kadrolarında kendini saklayanlar var ve bunlardan şüphe duyan insanlar var.Fakat isimlerimiz belli olacak diye susmak zorunda olan insanların olabileceğini tahmin ediyorum.Şüphe duyulan kişiler şikayette bulunanın deşifre edilmemesi koşulu ile gizli takip sonucuna kadar takip edilmesi lazım.Bence çokta zor değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.12.2017 16:37
misafir. misafir.

türkiye subay kılığına asker kılığına girmiş vatan hainlerini, yılanları senelerce koynunda beslemiş hadi bunlar gün yüzüne çıkartılan cinayetler ya çıkmayanlar hükümet fetö konusunda kesinlikle gevşemesin 40 yıllık türkiyenin her kurumuna nüfus etmiş devlet memuru kisvesi altında bir cinayet şebekesi bir siyonist ajanlar topluluğuyla karşı karşıya sabırla bunların izlerini sürerek köklerini kurutması lazım maazallah şu ana kadar etki alanlarının nereye kadar gideceği tam manasıyla çözülmüş değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.12.2017 13:04
devlet devlet

ABD İSRAİL SİYONİSTİNİN köpekleriiiiiiiiiiii. bunları öldürmeyin sürüm sürüm sürünecek, ölmek için yalvaracak, acılar çekerek geberecek yöntem uygulayın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.12.2017 09:28
fırat fırat

Allah belanızı versin. İnşallah Bu güzelim Ülkeyi ne hale getirdiniz. Rabim zalimlere, hainlere fırsat vermez inşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.12.2017 09:19
ihsan ihsan

cinayet işleyen ve işleten katildir cehenneme odun olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.12.2017 09:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.