• Güncel
  • 08.12.2017
  • Son Güncelleme: 08.12.2017 - 23:55

Fitness center

TAKVİM, ’nün ininden yeni görüntülere ulaştı. “Tek ceketim var. Bir odada yaşıyorum” diyen teröristbaşının ’daki fitne merkezinde lüks içinde bir hayat sürdüğü bir kez daha belgelendi

Fitness center
TAKVİM, Fetullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fetullah Gülen'in 'daki ininden yeni görüntülere ulaştı. Pensilvanya'nın Saylorsburg kentinde Lohmann Rd, 18353 adresinde bulunan 400 dönümlük çiftliğin fotoğraflarında Gülen'in sohbetlerini yaptığı toplantı salonu, yürüyüş yaptığı alanlar ve çiftliğin içindeki diğer özel bölümler yer alıyor.
KOZMİK ODASI VAR
Ulaştığımız fotoğraflarda Gülen'in çiftlikteki karargâhında dolaştığı anlar da bulunuyor. Karelerde Gülen'in en yakın kurmayları olan Cevdet Akyol ve doktoru da yer alıyor. İlk kez yayınlanan fotoğraflarda Gülen'in çiftlikteki lüks yaşamı da dikkat çekiyor. Gülen'in özel karelerinin de bulunduğu fotoğraflarda örgüt elebaşı, Porsche Cayenne marka aracı makam arabası olarak kullanıyor. Teröristbaşının ikamet ettiği binada farklı amaçlarla kullanılan odalar da bulunuyor. Fetullah Gülen, aralarında Cevdet Türkyolu'nun da bulunduğu yakın kurmaylarıyla yaptığı dar kapsamlı örgütsel toplantıları ufak ve korunaklı kozmik odada gerçekleştiriyor. Daha büyük boyuttaki salonda ise genel sohbet toplantıları düzenleniyor. Bu toplantılara Türkiye'den gelen ziyaretçiler de iştirak ediyor.İSTANBUL MANZARASI
'nün ininde ana binada bir misafir odası bulunuyor. Odanın duvarında ise pencereyi andıran bir İstanbul manzarası resim asılı duruyor.
24 SAAT YEMEK PİŞİYOR
Pensilvanya'daki terör yuvasının ziyaretçisi bol. Gelen giden herkesi doyurmak için mutfakta 24 saat kazanlarla yemek pişiriliyor.


FETÖMOBİL SEVDASI
"Hayatım boyunca yokluk çektim" diye milleti kandıran Feto'nun kapısında yüzbinlerce dolarlık lüks arabalar bekliyor.


Gülen, çiftlikte gezinirken ve seyahatlerinde 300 bin euro'luk Porsche Cayenne jeep'i tercih ediyor. Sağ kolu Cevdet Türkyolu da bir an olsun yalnız bırakmıyor.


Malikanenin en büyük salonu birbirinden değerli mobilyalarla döşendi. Türkiye'ye yönelik ihanet planlarını yapan örgüt üyeleri, beddua seanslarını da burada düzenledi.

TARİKAT KAMPI
Saylorsburg'daki çiftlik, daha önce bir Katolik tarikatı olan Cizvitler'e aitti ve Cizvit Tarikatı'nın yaz kampı olarak kullanılıyordu. 1993 yılından sonra Fetullahçılar'ın kontrolüne geçti. Kaynak Holding'e kayyum olarak atanan ve orada bir süre Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan İmran Okumuş, FETÖ Lideri Fetullah Gülen'in kaldığı Pensilvanya'daki 400 dönümlük çiftliğin 2 milyon 40 bin dolara satın alındığını açıklamıştı. İmran Okumuş, FETÖ'nün ABD'deki çiftliğinin parasının 27 Temmuz 2016'da el koyulan Abdullah Katırcıoğlu'na ait bir şirketten gittiğini belirterek, "Yani Amerika'daki merkezin parası Türkiye'den gitmiştir. Burası 2005'te alınmış, ipotek konulmuş, sonrasında 17 Aralık 2015'te ABD'deki bir şirkete (Golden Generation Worship&Retreat Center) bağışlanmış" demişti.


FETO, tüm özel toplantılarını bu kozmik odada yapıyor.​


Teröristbaşının sıksık doktora gittiği görülüyor.


FETÖ liderinin ziyaretine Ekrem Dumanlı ve Mehmet Kamış da gidiyor.

Nazif KARAMAN

kalan karakter 1000

ağası ağası

Başıl çok iyi "Fitne Center"Kılışdaroğlu da orda ibrikçilik mi yapıyor kardinale

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 15:42
ihpus ihpus

oda çok ancak kılıçtaroğlu 'nun odasını göremedik:))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 11:59
ORAK ORAK

islamiyete VE müslümanlara ihanetin keyfini TA TIRIYORLAR SİYONİST BABALARI

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 09:58
nejmi nejmi

enayilerin parasını böyle öküzler harcıyor.öküz fetö bir gün it gibi gebertileceksin.ölümün bile it gibi olacak.ulan öküz fetö ne demeli bu öküzün arkasından giden öküzler sizler bin defa öküzsünüz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 09:12
hercai hercai

Bir essegi yok, onu da almali.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 02:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT