Bugünkü
Takvim

Canavar baba

’de Hasan E., evde yaramazlık yapan ve çevreye zarar veren 12 yaşındaki oğlunu boğarak öldürdü. Cinayeti, ‘mahalle baskısı’ yüzünden işlediğini söyledi....

Canavar baba
Kan donduran olay önceki gün 'de yaşandı. 4 çocuk babası bedensel engelli Hasan E., evde ve mahallede yaramazlık yapmasına sinirlendiği oğlu Haydar E.'yi (12) iple boğarak, öldürdü. Gözaltına alındı. Oğlunu öldürdükten sonra bileklerini keserek, intihar etmek istediğini, kendisini eşiyle komşularının kurtardığını anlatan Hasan E., şunları söyledi: "Canımı, oğlumu kaybettim. Kim, çocuğunu öldürmek ister? Haydar, çok hareketli bir çocuktu. Komşu çocukları ve mahalledekilerle sürekli kavga ediyor, o yüzden bana şikayetler geliyordu. Yaramazlık yapmaması için defalarca ben ve annesi Gülsan, ikaz ettik; ama dinlemedi. Oğlumun yaramazlıklarından dolayı komşular ve mahalledeki vatandaşlar, kapımıza gelip, bana hakaret ve küfür ediyorlardı. Onlara karşılık veremediğim için gurur yaptım. O anda boğazını iple sıktım. Öldüğünü anlayınca, çok pişman oldum." Cani baba, tutuklanırken, katlettiği oğlu gözyaşları arasında toprağa verildi.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.