Bugünkü
Takvim

Umutcan’a kavustu

Cemal Güneş 20 gün önce köpeğini kaybetti. 4 yıllık can yoldaşnı ı sosyal medya buldu

ABONE OL
Umutcan’a kavustu
Gaziantep'te yaşayan hayvansever Cemal Güneş, 4 yıllık arkadaşı Umutcan isimli Cocker cinsi köpeğini 20 gün önce kaybetti. Sosyal medya üzerinden köpeğinin bulunması için kampanya başlatan Güneş, 3 hafta sonra köpeğine kavuştu. Büyük mutluluk yaşayan Cemal Güneş ile köpeği uzun süre hasret giderdi. İki dostun kavuşma anı görenleri de duygulandırdı. Köpeği görür görmez tanıdığını söyleyen Erkan Erici isimli esnaf, "İki genç, köpeği satmak üzere gezdiriyorlardı. Umutcan'ı hemen tanıdım. Kavuştukları için mutluyum" dedi. Cemal Güneş ise "20 gündür aramadığım yer kalmadı. Bütün petshoplara ve diğer esnaf arkadaşlara haber verip köpeğimin fotoğraflarını atmıştım. Daha sonra Erkan arkadaşımız aradı ve müjdeyi verdi" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.