Bugünkü
Takvim

Hayatı paylaştılar

ABONE OL
Hayatı paylaştılar
Diyarbakır'da yaşayan Sevim Taş'a 3 yıl önce böbrek yetmezliği teşhisi konuldu. Bir süre memleketinde tedavi gören kadın, daha sonra eşi Ramazan Taş tarafından İzmir'e götürüldü. Durumu ağırlaşan Taş'a böbrek nakli için birinci derece yakınlarından tetkik istendi. Anne, babası ve 10 kardeşinden alınan doku örneklerinin uyuşmadığını öğrenen Sevim, büyük üzüntü yaşadı. Kocası, eşine böbreğini verdi. Kadın, sağlığına kavuştu. Ramazan Taş, evliliklerinin 15. yılında yeniden yaşama bağladığı hayat arkadaşına ikinci kez "evet" demiş oldu. ise "O benim kahramanım, her şeyim" dedi...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.