Bugünkü
Takvim

Suyunu çıkardılar

Şehir magandaları plajında güneşlenen yabancı turistleri masaj yapma bahanesiyle taciz etti. Kadınlar ise sahilden kaçıp otellerine gitti...

ABONE OL
Suyunu çıkardılar
Turizm merkezi 'da dün, sezonun son turistleri güneşi fırsat bildi. Sahillere akın etti. Kadınları masaj bahanesiyle rahatsız eden kişiler ise bu kadarına da pes dedirtti. Dünyaca ünlü Gümbet Halk Plajı'nda yabancı turistler, güneşin tadını çıkarmak istedi. Magandalar da harekete geçti. Ukraynalı, 3 çocuk, 4 torun sahibi Yulia B. (63) ayağında terlik ve elinde çantayla gelen sözde masör tarafından rahatsız edildi. Masör 10 dakika kadar kadının başında dikildi. Sohbet etmeyi denedi. Ancak kadın tepki gösterdi. Bunun üzerine masör plajda otelin önünde güneşlenen Alman ve Hollandalı turistlerin yanına gitti. Yine masaj yapmak istediğini söyledi. Kadınların rahatsız olduğu ortamda bir erkek turist, 10 dakika masaj yaptırarak, 20 Euro ödedi. Ukraynalı Yulia B. ise daha sonra 5-6 metre uzaktan kendisinin fotoğrafını çeken 2 kişi tarafından yine taciz edildi. Ardından gençlerden biri, turistin yanına çökerek, bozuk İngilizcesi ile konuşmaya çalıştı. Ukraynalı kadın ise ayağa kalkarak, eşyalarını toplayıp, plajdan ayrılmak zorunda kaldı. Bodrum'a 10 yıldır geldiğini söyleyen yaşlı kadın, yaşadığı olayla ilgili şunları söyledi: "Güneşlenirken, yanıma gelenlerden biri, ısrarla masaj yapmak istedi. Masör olmadığını anlayabiliyorum zaten. Bu olaylar özellikle yalnız kadınların başına geliyor. Ama ben, Bodrum'u çok seviyorum..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.