Bugünkü
Takvim

Kendini yaktı

Şeminur , sabırsızlandı. Düdüklü tencerenin kapağını, havanın tamamen çıkmasını beklemeden açtı. Yüzü yandı...

ABONE OL
Kendini yaktı
Erzurum'da dün, restoran işleten 2 çocuk annesi Şeminur Erzurum, 3 gün önce patates pişirdiği düdüklü tencereyi suya tutup havasının boşalmasını bekledi. İçerdeki havanın tamamen boşaldığını düşünen , ardından tencerenin kapağını açtı. Havanın basınçla dışarı çıkması sonucu kadının yüzünün büyük bölümünde ikinci, vücudunun bir kısmında da birinci derece yanıklar oluştu. Hastaneye tedavi altına alınan Erzurum, "Tencerede yemeğin piştiğini zannedince düdüklüyü ateşin üzerinden alıp suya tuttum. Düdüklünün içindeki havanın da tamamen boşaldığını sandım. Tencereyi açarken biraz zorlandığım için önce açamadım, sonra açmaya çalıştığımda tencere bomba gibi patladı. Fırlayan kapağı elimle ittim, eğer itmeseydim çok daha ciddi şekilde yanacaktım." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.