Bugünkü
Takvim

Cevapsız arama!

Adana’da annesini kaybedince psikolojisi bozulan kadın, kendisini eve kilitledi kocası telefonda yalvardı: Ne olur kapıyı aç. Senin iyileşmen için çabalıyoruz

ABONE OL
Cevapsız arama!
Hastaneye gitmek isteyen kadın kendisini eve kilitledi. Olay Adana'da meydana geldi. Nilay Fetullahoğlu, 6 yıl önce Kerem Fetullahoğlu ile evlendi. Genç kadın 1.5 yıl önce annesini kaybetti. Psikolojisi bozuldu. Tedavi görmeye başladı. Önceki gün de eşi onu hastaneye götürmek istedi. Fetullahoğlu, kendisi eve kilitledi. Eşi telefonda "Hayatım, bak kapıyı kıracaklar. Ne olur kapıyı aç. Senin iyileşmen için çabalıyoruz" diye yalvardı. Ancak genç kadın kapıyı yine de açmadı. Polis de ikna çabalarından sonuç alamadı. Son çare olarak devreye giren itfaiye, önce evin girişindeki demir kapıyı kesti. Kapıyı kırarak içeri girdi. Fetullahoğlu, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Ziya RAMOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.