Bugünkü
Takvim

Cenazesi alınmadı kemikleri sızladı

ABONE OL
Cenazesi alınmadı kemikleri sızladı
Aydın'da yaşanan vahşet Türkiye'yi ağlattı. Korkunç olay 7 Ekim'de ortaya çıktı. Boş bir arazide Eylem Gülçin Kanık'ın (37) cesedine ulaşıldı. Talihsiz kadının 5 kişilik grup tarafından önce boğulduğu sonra da yakılarak katledildiği anlaşıldı. Zanlılardan 4'ü tutuklandı. Katiller ifadelerinde Eylem Gülçin Kanık'ı para karşılığı gayri resmi yollardan Yunanistan'a geçirmek için anlaştıklarını ve kadının parasını aldıktan sonra yakarak öldürdüklerini anlattı. Öte yandan 17 gündür İzmir Adli Tıp Kurumu'nda bulunan Eylem Gülçin Kanık'ın cenazesi ailesi tarafından alınmadı. Yetkililer, kimsesizler mezarlığına defnedileceğini açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.