Bugünkü
Takvim

Gelinlik için kilo verdiler

ABONE OL
Gelinlik için kilo verdiler
Bursa'da iki kadın 70 ve 55 kilo vererek gelinlik giyme hayaline kavuştu, eşleriyle yeniden düğün yaptı. 25 yıl önce Sadullah Karaboğa ile evlenen ve şişmanlığı yüzünden gelinlik giyemeyen Yeter Karaboğa, bir yıl önce Dr. Hacı Murat Çaycı tarafından ameliyat edildi. 135 kilo olan Karaboğa, bir yılda 80 kiloya düştü. Mustafa Aydın ile 7 yıl önce evlenen Yasemin Aydın da aynı doktor tarafından ameliyat edildi. O da 140 kilodan 70 kiloya indi. Her iki kadın, ameliyat sonrası spor yapıp diyetlerine dikkat etti. Gelinlik giyerek hayallerini gerçekleştirdi.

Yasemin Aydın

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.