Bugünkü
Takvim

Boşanma kutlaması

Kendisine ihanet eden eşinden boşanan ve ödediği nafaka iptal edilen koca, sevincini pankartla kutladı. Komşularına da yemek dağıttı.

ABONE OL
Boşanma kutlaması
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan Bahattin Uzunel, 18 yıl önce eşi B. Uzunel ile dünyaevine girdi. 1,5 yıl öncesine kadar herhangi bir kavga ya da tartışma yaşanmadığı evlilik hayatları, 2016'da eşinin 'yanında kalmak istemiyorum' diyerek kadın sığınma evine gitmesiyle değişti. Uzunel, komşularından eşinin kendisini aldattığı yönünde duyumlar aldığı için boşanma davası açtı. Ancak hakim, boşanma davası sürerken 'in bin 682 lira tedbirli nafaka ödemesine karar verdi.

DEDEKTİF GİBİ İZ SÜRDÜ
Bunun üzerine Uzunel, eşinin telefon kayıtlarını incelettirdi. M. K. isimli bir kişinin, defalarca eşini aradığını tespit etti. Ardından bir akrabasında, M. K. isimli şahıs ile eşinin çekindiği samimi pozların olduğunu öğrendi. Bu fotoğrafları 7 bin lira karşılığında alıp delil olarak mahkemeye verdi. Hakim, çifti "ihanet" iddiasıyla boşadı. Nafakayı da kaldırdı. Uzunel, boşanma sevincini evine astığı 'İyi ki boşandım, Şükürler olsun Allah'ıma' pankartıyla kutladı. Uzunel, boşanma sevincini komşularına ve pankartı merak edip gelenlere yemek dağıtarak paylaştı. Uzunel, "Halk pankartı ibret olsun diye internete atıyor. Atsın herkes. Aldatan kadını öldürmedim, boşadım, başımdan attım" dedi. Uzunel, şimdi de velayeti annesinde olan oğlunu alması halinde de kurban keseceğini kaydetti.

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.