Bugünkü
Takvim

Kayıp çocuk bulundu

Kayıp çocuk bulundu
Adana'da 9 yaşındaki Mustafa Ç. 19 Ekim günü öğleden sonra okuldan gelip evden ayrıldı. Trafik ışıklarında su satan çocuk akşam eve dönmedi. Bunun üzerine anne Fatma Ç. Köprübaşı Polis Merkezine giderek çocuğunun kayıp olduğunu söyleyerek başvuru yaptı. Çocuk şube müdürlüğü ekipleri harekete geçip kayıp çocuğu bulmak için çalışma başlattı. Yapılan araştırmada ekipler dün gece çocuğun Mersin'de olduğunu arkadaşlarıyla birlikte gezmeye gittiğini ailesine haber vermediğini belirledi. Çocuk Mersin'den getirilerek ailesine teslim edildi. Annesi, "Çocuğuma kavuştum. Çok mutluyum"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.