Bugünkü
Takvim

Tehlike kaldırıldı

ABONE OL
Tehlike kaldırıldı
Sivas Suşehri'nde özel bir sitenin bahçesinde bulunan çocuk parkındaki kaydırakların ucu, yol geçmesi ile boşlukta kaldı. Çocuklar için tehlike saçan durumu TAKVİM yazdı. Belediye de dün düğmeye bastı. Bölgeye bir ekip yolladı. Ölüm ve yaralanmalara sebep olabilecek olan o kaydırağı kaldırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkan vekili Nazif Karkın, "Bu çocuk parkı özel bir siteye aittir. Belediyemiz Necip Fazıl sokakta yol genişletme çalışması yaparken çocuk oyun parkının uçları boşlukta kaldı. Çocuk parkının belediyemizle bir alakası olmadığı halde tehlike arz ettiği için çocuk parkını boşlukta kalan taraflarını söktük'' ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.