Bugünkü
Takvim

Karanlık ölüm

ABONE OL
Karanlık ölüm
'nın ilçesi'nde geçtiğimiz mart bir cinayet işlendi. 31 yaşındaki Salim Sarıkaya, bıçaklanarak katledildi. Kırgız sevgilisi Aigul Nurbek Kyzy (34) ise cinayet şüphelisi olarak hapse gönderildi. Dün de 2. duruşmasında ifade verdi. Sarıkaya ile sevgili olduklarını ve sürekli şiddet gördüklerini belirten genç kadın, "Olay günü arkadaşlarımızla mangal partisi yaptık. Gece yarısı bulaşıkları yıkayacaktım. Bu sırada Sarıkaya yanıma geldi. Kavga ettik. Koridora kaçtım. Beni saçımdan yakaladı. Bana vuruyordu. Ondan sonrasını tam hatırlayamıyorum. Kendime geldiğimde, Salim yakınlarımızın boğazına yapışmıştı. Sonra yine gözüm karardı. Uyandığında Salim'in vücudunda kesikler vardı. 'yı nasıl bıçakladığıma dair bir şey hatırlamıyorum" dedi. Avukatı da tahliyesini istedi. Mahkeme heyeti ise sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.