Bugünkü
Takvim

Elçiliklerde çok ajanı var

ABONE OL
Elçiliklerde çok FETÖ ajanı var
Yıllar önce 'nün gerçek yüzünü görerek örgütten uzaklaşan Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük, TAKVİM'e konuştu. FETÖ'nün bilinmeyenlerini anlatan Küçük şunları söyledi: "ABD'nin ülkemizdeki konsolos ve elçilikleri FETÖ ajanlarıyla dolu. FETÖ kendi içinde devlet birimi adında ajanlık birimi kurdu. Bunlar birbirini tanımazlar. Ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki misyonlarda görev alırlar. Türkiye'nin yurt dışındaki elçilik ve konsolosluklarında cirit atıyorlar. Almanya'nın Türkiye'deki elçilik ve konsolosluklarında FETÖ'cüler var. Konsoloslukta yakalanan ajan, FETÖ için oradaki büyükelçi seviyesindedir. FETÖ ajanlık işinde çok ustadır ve ajanlara tek tek talimatları kendisi verir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.