Bugünkü
Takvim

Zehir villasına baskın!

ABONE OL
Zehir villasına baskın!
İstanbul 'de bir uyuşturucu çetesi villa kiraladı. Emniyet güçleri, komşu bir villayı kiralayarak zehir tacirlerini fiziki takiple bir ay izledi. İstanbul Narkotik Polisleri, dün harekete geçti. Ekipler, aile süsü vererek villada yaşayan şüphelilerin, uyuşturucu maddeleri eve getirmesi üzerine operasyonun düğmesine bastı. İki kişi yakalanarak gözaltına alındı. Villaya da şok baskın düzenledi. 102 kilogram skunk ve 118 kilogram eroin bulundu. Bazı uyuşturucu maddeler, villadaki bulaşık makinesinin içerisine gizlenmiş halde ele geçirildi.

Emir SOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.