Bugünkü
Takvim

Öğretmenim canım benim

Sınıf öğretmeni Caner Sarıoğlu, 3 yıl önce Şanlıurfa’ya atandı. Kısıtlı imkanlara rağmen sunduğu eğitimle öğrencilerinin sevgisini kazandı

ABONE OL
Öğretmenim canım benim
Samsun'da yaşayan sınıf öğretmeni 25 yaşındaki Caner Sarıoğlu, 3 yıl önce Şanlıurfa'nın Harran İlçesi'ne atandı. İlçe merkezine 8 kilometre uzaklıktaki Eski Harran Ortaokulu'nda öğretmenlik yapan Sarıoğlu, kısıtlı imkanlarla sunduğu eğitimle herkesin takdirini kazandı. Sınıfta 20 öğrencisine yaptığı aktivite ve oyunları sosyal medya hesabından paylaştı. O paylaşımlar, binlerce beğeni ve yorum aldı.

DERSTEN KAÇAN YOK
Öğrencilerinin okula gelmek için sabırsızlandığını söyleyen genç öğretmen şunları anlattı: "'dan Harran'a geleli 3 yıl oldu. Burada kısıtlı imkanlar olabilir ama biz bu imkanları elimizden gelebildiğince zenginleştirmeye çalışıyoruz. Yine bu etkinliklerle öğrencilerimizin gönüllerine kalplerine girmeye çalışıyoruz. Öğrencilerim, okula en erken gelen öğrenciler. Ders zili çaldığında bile öğrenciler okul çevresinde ayrılmıyor. Yarını iple çeken öğrencilerimiz var."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.