Bugünkü
Takvim

‘Yazıklar olsun’

66 yaşındaki , cüzdanındaki 750 lirasını ve cep telefonunu çalan hırsıza tepki gösterdi: Yazıklar olsun sana.

‘Yazıklar olsun’
Kahramanmaraş'ta 12 Ekim günü, biber çekerek, geçimini sağlayan Ramazan Gedemen'in (83) evine giden bir kişi, biber salçası çektirmek istediğini söyledi. Şüpheli, yaşlı adama 200 lira uzattı. Gedemen, para üstünü vermek için koynundan para dolu poşeti çıkarttı. Şüpheli, zor kullanarak içinde 25 bin lira bulunan poşeti alıp kaçtı. Emniyet güçleri, harekete geçti. Hırsız Ercan K. (36) kısa sürede yakalandı. Sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Aynı hastanede tedavi olan Ali Koca, şüphelinin, cep telefonu ve parasını çalan kişiye benzediğini söyledi. Koca, "Yazıklar olsun sana. Gençliğine yazıklar olsun" diyerek tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.