Bugünkü
Takvim

Tarih yandı

Rumeli Hisarı’ndaki tarihi restoranda yangın çıktı. Alevler büyük paniğe neden oldu.

Tarih yandı
İstanbul 'de dün, Rumeli Hisarı'nın tarihi ve popüler balık restoranlarından Rumeli Hisar Restoran'da yangın çıktı. Alevlerin kısa sürede büyüdü. Çevredeki esnaf, itfaiyeye haber verdi. İşyerinde bulunan 3 çalışan yangın sonucu kendini dışarı atarak alevlerden kurtuldu. Restorandan çatısından yükselen alevler Anadolu yakasından da görüntülendi. Yangın yaklaşık yardım saatlik çalışmanın ardından zorlukla söndürüldü. Restoranının yandığını öğrenip olay yerine giden Dursun ve Turan isimli işletmeciler işyerinin tarihi bir yapı olduğunu bir buçuk ay önce iç mekanda restorasyon yapıldığını söyledi.

Mustafa KAYA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.