Bugünkü
Takvim

Diplomat değil FETÖ ajanları

ABONE OL
Diplomat değil FETÖ ajanları
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ukrayna ve Sırbistan'ı ziyaret etti. Valiler Toplantısı öncesi uçakta gazetecilerle gündemi değerlendirdi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları:

FETÖ FAİLİ AJANLAR: Türkiye bir hukuk devletidir, misilleme olamaz. Ama onların neler yaptıklarını da biliyoruz.

1- Benim vatandaşım eşiyle beraber kapılarına gitmiş, gözaltına almışlardır.
2- Halkbank Genel Müdür Muavini tutuklanıyor.
3- Benim 13 korumamla ilgili gözaltı, tutuklama kararı çıkarıyorlar.
4- Terör örgütünün bana saldıran bir iki elemanını göstermelik olarak alıp bırakıyorlar.
5- 15 Temmuz'un failleri ortaya çıkıyor. Konsolosluklarının içerisinde FETÖ faili ajanlar bulunuyor. Bunlar diplomat değil ajan.
6- FETÖ'nün baş ajanı Pensilvanya'da.
7- Terör örgütü YPG'ye 3.500'ü aşkın TIR silah verdiler.
8- Yaptıkları, Kuzey Suriye'deki terör koridorunu güçlendirmek.

S-500'LER DE MASADA: S-400'lerle alakalı bir sıkıntı yok. Sayın Putin'le S-500'lerle ilgili de görüşmelerimiz oldu. Temenni ederim ki bu görüşmelerimizi de (S-500'lerle alakalı) hayata geçiririz.

MELİH GÖKÇEK'İN DURUMU: Olay Melih Bey'in şahsında değil. Partimizde, bazı yerlerde bir değişim söz konusu. Bazı arkadaşlarımız bundan rahatsızlık duymamalı. Her geçen vakit aleyhimizedir ve buna da tahammül edemeyiz. Bu arada Erdoğan, "Ankara ve Balıkesir'in dışında sorunlu başka il var mı" sorusunu ise şöyle yanıtladı: Bursa.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.