;

B'rezil'ya!

Işın Karaca’nın eski eşi , zehir batağına saplandı. Brezilya’da hırsızlıktan yakalandı. Garajda yaşamaya başladı. Ailesinin ısrarına rağmen ülkeye dönmediği ortaya çıktı

Brezilya!
Geçen günlerde Brezilya'da hırsızlık yaparken yakalan Işın Karca'nın eski eşi 'dan yeni bir haber geldi. Doğan, ailesinin ısrarlarına rağmen Türkiye'ye dönmedi. Fotoğrafçı ve yönetmen Doğan, 2011'de ünlü şarkıcı Işın Karaca ile yaptığı evlilik sayesinde ünlendi. Karaca'dan 2013'te boşanan Doğan'ın işleri kötüleşti. Çok sayıda ünlüyü dolandırdırmakla suçlanan Doğan, Brezilya'ya gitti. Burada tüm parasını tüketti. Eski halinden eser kalmayan Doğan, 29 Ağustos'ta hırsızlık suçundan kelepçelendi. İfadesi alındıktan sonra salıverildi. Türkiye, ibretlik çöküş hikayesiyle gündeme gelen Doğan'ın son durumunu merak etti.

BABASI YOĞUN BAKIMDA
Uyuşturucu batağına saplanan Doğan'ın ailesinin 3 kez uçak bileti almasına rağmen Türkiye'ye dönmediği ve Brezilya'da bir garajda yaşadığı öğrenildi. Oğluyla ilgili ilk kez konuşan Sedat Doğan'ın annesi Hicran Doğan, oğlunun hırsızlıktan yakalandığını televizyondan öğrendiğini söyledi ve ekledi: "Ben ona para gönderdikçe madde kullandı. 4 aydır 'Belki para bulamaz ve bu maddeyi kullanmaktan vazgeçer' diye oğluma para gönderemiyordum. Ama yaşananları görünce yıkıldım. Sedat bana diyor ki 'Işın, çocuğumu bir kez göstersin.' Ama Işına hak veriyorum, nasıl göstersin bu durumda. Ben oğluma 100 bin TL'ye yakın para gönderdim. Sadece 4 ay para göndermedim, o da hırsızlık yaptı. Benim oğlum bağımlı, tedavisi için yardım edin. Babası yoğun bakımda. Çocuğum göz göre göre ölüyor. O kadar zordayım ki..." Çocuğum elimden kayıp gidiyor..."HASTANEDEN KAÇTI
Anne Hatice Doğan, Brezilya'dan dönmesi için 3 kez uçak bileti aldığını, ancak oğlu Sedat Doğan'ın her defasında "Havalimanında uyuya kaldım, uçağı kaçırdım" dediğini bildirdi. Oğluna Türkiye'ye gelmesi için yine para gönderdiğini söyleyen anne Doğan, "Bu Sedat'ın son şansı. Eğer uçağa binerse 2-3 gün sonra burada olacak. Madde bağımlısı olan oğlumu daha önce tedavi ettirmek istedik. Ancak o hastaneden kaçtı. Sedat, bu kez 'Türkiye'ye gelirsem uyuşturucu tedavisi olacağım, düzeleceğim' diyor. Şimdiye kadar kendisine 100 bin lira gönderdik. Hiçbir şeyimiz kalmadı" dedi.
Etiketler:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.