;

'Düş'işleri bakanı!

Türkiye düşmanlığı Alman siyasilerin gözünü kör etti. Dışişleri Bakanı , bu kez fazla ileriye gitti: Türk hükümeti değişmeli.

Düşişleri bakanı!
, baklayı ağzından çıkardı. Kirli oyunlara rağmen baş edemediği Ankara'da iktidar değişikliği istediğini gizlemeye gerek duymadı! Kurdukları hayali Dışişleri Bakanı Gabriel açıkladı:

Bu şartlarda AB'ye tam üyelik müzakerelerini sürdüremeyiz. Türk hükümeti değiştiğinde bizim de tavrımız değişecektir. İki ülke arasında sadece AB değil farklı alanlarda da işbirliği olabilir.

ALMANYA BAŞBAKANI ANGELA MERKEL
Türkiye'nin AB'ye üyelik müzakerelerini oy çokluğuyla askıya alabiliriz.

​ SPD BAŞKANI MARTİN SCHULZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önünde diz çökmeye niyetim yok.
Etiketler: , ,
  • 17 Eylül 2017, Pazar

kalan karakter 1000

hizpsavar hizpsavar

bakta almnayada değişmesin diyecem ama hepiniz kölesiniz zaten değişse ne olacak almanya bağımsız bir ülke değil ki. amerikanın kuklası isarlin uşağı

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.09.2017 13:40
Yusuf Yusuf

Siz öncelikle o HANZO zihniyetinizi değiştirin,aslında normal bir anlayışla karşı karşıya olduğunuzu anlayacaksınız,hanzoluktan karşınızdakinin normal olduğunu anlayamıyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.09.2017 13:13
Abdi Müktesabat Abdi Müktesabat

AK Parti iktidarını garanti altına alan bir açıklama doğrusu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.09.2017 12:38
gül pembe gül pembe

bunları haber yapmaya bile deymez 25 eylüle kadar havlarlar 25 eylül den sonra Türkiyenin kapısını çalıp kuyruk sallamaya başlarlar.biz onlara ogün gereken dersi vermeliyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet40
hayır0
cevapla 17.09.2017 12:35
deli balta deli balta

yiyorsa gelin değiştirin artık alman gördümmü pkklı görmüş gibi oluyorum almanya iyi yapmıyor türkiye Avrupa birliği anlaşmalarını ve özellikle yeni anlaşmalarını gözden geçirmesi lazım böyle olmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.09.2017 09:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.