;

Gökkuşağı gibisiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör diliyle konuşan CHP’ye sert tepki verdi: Siz gökkuşağı gibisiniz, renkten renge devamlı giriyorsunuz. Biz bu devleti ayakta tutabilmek için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. SİHA’larla da yapacağız, tanklarla da yapacağız

Gökkuşağı gibisiniz
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün ATO Congresium'da düzenlenen "Medeniyetimizi Yaşatan Dünyayla Yarışan Şehirler" temalı Belediye Başkanları istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Parti içi mesajlarda bulunan Erdoğan aynı zamanda CHP hakkında da önemli sözler söyledi. Erdoğan, özetle şöyle dedi:

Çalmadık kapı kalmasın: Asıl hedefimiz milletimizin tamamının gönlünü fethetmektir. AK Parti ve Tayyip Erdoğan düşmanlığını varlık sebebi, hatta ekmek kapısı haline getirmiş küçük bir kesimi hariç tutarsak, yeteri kadar gayret gösterirsek, ülkemizde desteğini alamayacağımız hiçbir vatandaşımızın ben bulunmadığına inanıyorum. Yeter ki çalmadık kapı, sıkmadık el, bakmadık göz bırakmayalım.

Heykel değil hizmet eseri: Bazı belediyelerimizde, sayısı gerçi çok fazla değil, şahsımın heykel veya benzer görsellerini yapmışlar. Tabii bunu duyunca ben çok çok üzüldüm. Bir defa bu bizim değerlerimize terstir. Ben ne heykelimin dikilmesini istiyorum, ne masklar yapılmasını istiyorum. Bunları kaldırttık, ayrı mesele. Bizim belediyelerimiz bundan sonra lütfen bu yanlışlara tevessül etmesinler. Heykel değil hizmete yönelik eserler diksinler.

Gökkuşağı gibisiniz: Ey Kılıçdaroğlu, ey yanındaki kendini bilmezler, SİHA'ların yaptığı iş bu vatana, millete ihanet eden teröristleri yok etmektir. Bunu böyle bilin. Siz gökkuşağı gibisiniz, renkten renge devamlı giriyorsunuz. Ama bir gün başka, bir gün başka, işte bu siyasetçiye yakışan bir yürüyüş değildir. Onun için de 9 seçimde 9 mağlubiyet aldın, almaya da devam edeceksin. Çünkü bu milletin evlatlarını şehit edenleri savunanlar bu milletin oyunu alamaz, bunu böyle bilin.

Lafla peynir gemisi yürümüyor: Benim Mehmetçiğim kim, bunlar bizim evladımız, onları şehit edenler teröristler. Onları yok etmek bizim görevim değil öyle mi? Ondan sonra da utanmadan, sıkılmadan da çıkacaksın '4 yılda ben terörü bitirim' diyeceksin. Sen kimsin ya, neyi bitireceksin. Öyle lafla peynir gemisi yürümüyor. Sana 5 tane koyun teslim etseler kaybeder gelirsin.

Kandil'den destek geliyor: Bu devleti dimdik ayakta tutabilmek için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. SİHA'larla da yapacağız, tanklarla da yapacağız, toplarla da yapacağız. Tüm silahlarla güvenlik güçlerimizi donatarak bunu yapacağız. Kandil'den sana destekler geliyor, memnunsun değil mi? Şimdi beraber kendi koalisyonunuzu da yaparsınız, beraber yolculuğunuza devam edersiniz. Size de yakışır. Sözde adalet yürüyüşünde de beraber yürüdünüz zaten. Bir tarafınızda malum o takım PKK, onun desteği altında olanlar, öbür tarafta da FETÖ. İyi buldular birbirlerini. Benim milletim de inşallah bunları görüyor. Bunlara gerekli dersi en kısa zamanda verecektir. Ben buna inanıyorum.

​S-400 İÇİN ÇILGINA DÖNDÜLER:
SİHA'larla ilgili Kılıçdaroğlu bunu konuşuyor. Ya bize yıllarca ABD, İsrail İHA vermemekte adeta kılı kırk yardılar. Verdikleri zaman da bunların tamiratı, tadilatı, şusu, busu, bize gerçekten hendek atlattı. Artık bu ülke kendi insansız hava aracını silahlı olanlarını yapar hale geldi.
Şimdi asıl bundan rahatsız oluyorlar. Şurada bir S-400 anlaşması yaptık diye çılgına döndüler. Ne olacaktı, biz sizi mi bekleyecektik?AFRİKA DOSTLUK HATIRASI
Erdoğan toplantı çıkışı, İstanbul Fatih Belediyesi Afrika Dostluk Spor Takımı ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Erdoğan ayrıca futbolcularla bir süre sohbet etti.
  • 14 Eylül 2017, Perşembe

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

chp iyi oluyor bu hain kılıçtaroğlunu başınızda tutmakla akp ye kazandırıyorsunuz devam

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.09.2017 09:19
Chepni_Nihat Chepni_Nihat

Doğru , doğru KK hükümetin başında olsa PKK terörü biter !!!!. ama hükümet bitirmez terörü, onların iplerini ellerinde tutan malum dış güçler, tamam hükümette bizim hükümetimiz var, her istediğimizi de yapacaklar zaten o nedenle teröre gerek yok şu an terör eylemi yapmayın der bu nedenle terör durur.Yoksa KK ve onun başında bulunduğu CHP denen garip oluşum, devleti bırak çay ocağı dahi yönetip işletemez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.09.2017 08:50
TürkMücahid TürkMücahid

Reisim. bu ülkedeki son insan seni terk etse de ben etmeyeceğim...Senin herşeyi ALLAH rızası için, ümmettin birliği için yaptığına canı gönülden inanıyorum. Şahsının ve ekibinden, benim bilmediğim, duymadığım yanlışı olanlar var ise takdirini RABBİME bırakıyorum...ALLAH (CC) yar ve yardımcımız olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.09.2017 08:45
OFLU BABA OFLU BABA

CHP NIN BARAJI ASAMAYIP MECLISE GIREMEDIGI GUNLERI HATIRLAYAN VARMI TARIH TEKERRUR EDECEK TIR BU CHP SANDIKTA GOMULUP KALACAKTIR BEN INANIYORUM CHP LI VATANDASLARIN BU HAINCE KONUSMALARA DUYARSIZ KALACAKLARINI HIC ZANNETMIYORUM

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.09.2017 05:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.