;

Sevgi bankası

Bankacı , köpeğini kaybedince hayatını sokak hayvanlarına adadı. Mesai bitiminden sonra gece yarılarına kadar sokak sokak dolaştı. Kimsesiz canlılara mama dağıtmaya başladı...

Sevgi bankası
Aydın'da bankacılık yapan 38 yaşındaki Funda Küçük, 18 yıl önce çok sevdiği köpeğini kaybetti. O tarihten sonra da hayatını sokak hayvanlarına adamaya karar verdi. Mesai bitimini dört gözle bekledi. Kendi imkanlarıyla aldığı kilolarca mamayı arabasına yükledi. Yaklaşık 50 farklı noktadaki sokak kedi ve köpeklerini özenle besledi. Hepsini evladını gibi sevip, sahiplendi. Hayvanları beslemek dışında bakımlarını da ihmal etmedi. Hatta hasta olanları veterinere götürüp tedavi ettirdi. Çevresi tarafından takdir edilen genç kadın, "Hayatımı onların kurtulmasına, doymasına ve onların yaşamasına adadım. Her gün gece yarılarına kadar onları besliyorum. Besleme en az 3 saat sürüyor" dedi.
Etiketler: ,
  • 12 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.