;

Dünya lideri

İsveç devlet televizyonu SVT, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı haber yaptı. ‘Milyonlarca kişi tarafından seviliyor’ diyerek Türk lidere övgüler yağdırdı

Dünya lideri
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünyayı kendine hayran bıraktı. İsveç devlet kanalı SVT, Erdoğan'ı ekrana taşıdı. SVT, yayınladığı haberde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ülkesinde milyonlarca kişi tarafından çok sevildiğini aktardı. Erdoğan'a övgüler yağdırdı. Söz konusu haberde, üçüz bebeklerine Recep, Tayyip ve Erdoğan ismini veren Sivaslı Kemal- Dilek Akıncı çifti ile yapılan röportaj da yer aldı. Akıncı çifti, Erdoğan'ın iktidara gelmesinin ardından Türk halkının refah seviyesinin arttığını vurguladı. Erdoğan'ın büyük bir lider olduğunu söyleyen Akıncı çifti, "Erdoğan'dan sonra halk, modern ve yeni inşa edilmiş evlerde yaşıyor. Yeni yollar ve caddeler yapıldı. Yapılmaya da devam ediyor" ifadelerini kullandı. SVT televizyonu, Erdoğan sevgisinin dünyaya yayıldığını söyleyerek haberi noktaladı.

kalan karakter 1000

Murat Murat

Dogru Konusmus.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.09.2017 09:48
vtnds vtnds

ALLAHc.c. razi olsun,baskomutanim,.!

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır0
cevapla 08.09.2017 08:42
Hasan Hasan

Dogru ve durust bir haberi yayinlamislar.Isvec Devlet Televizyonu kanali SVT yi tebrik ederim. Zaten biz Bati li devletlerin medyasindan sadaka istemiyoruz ozel muamele istemiyoruz. Istedigimiz tek sey Turkiye ile ilgili adil, tarafsiz ve durust yayin yapin o kadar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 08.09.2017 08:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.