;

Helal olsun

Oyunculuğunun yanı sıra kurduğu vakıfla herkesin yardımına koşan , Kurban Bayramı’nı Sudan’da geçirdi. Yüzlerce çocuğun umudu olan güzel oyuncu, bayram kıyafetlerinin yanı sıra kurbanlık et dağıtarak gönüllerde taht kurdu...

Helal olsun
Güzel oyuncu , kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile birlikte Kurban Bayramı'nda Sudan'daki miniklerin yüzünü güldürdü. Özçelik, günler öncesinden başlatılan kampanya kapsamında hayırseverlerin bağışlarıyla alınan bayramlıkları Afrikalı çocuklara hediye etti. Bayramlıkları tek tek Sudanlı çocuklara kendi elleriyle veren ünlü oyuncu, duygu dolu anlar yaşadı. Gamze Özçelik ve ekibinin yaptığı yardım bununla sınırlı kalmadı. Umuda Koşanlar Derneği, toplanan bağışlarla kurbanlık satın alıp bayramda Sudanlı çocuklara ziyafet çekti.Şiddetli kıtlıkta hayatta kalma mücadelesi veren Sudanlı çocuklar, kesilen kurbanlarla karınlarını doyurdu. Miniklerin bu hali ise görenleri derinden etkiledi. Büyük tencerelerdeki etleri büyük bir iştahla yiyen çocukların mutluluktan gözlerinin içi gülüyordu. Kimileri de öylesine açtı ki boşalan tenceredeki minik et parçalarını dahi ziyan etmemek için büyük bir çaba sarf etti.Gamze Özçelik'in sosyal medya paylaşımlarıyla duyurduğu bu güzel hareket, hayranlarının da takdirini topladı.
Etiketler:
  • 05 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.