;

Esrarlı ha'yat'

Kendilerine zengin genç süsü veren ve yatla nakil yapan zehir tacirleri, 280 kilo “Skunk” adlı yeni bir uyuşturucuyu pazarlarken yakalandı

Esrarlı hayat
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir şebekenin Balkanlar üzerinden uyuşturucu getirmeyi planladığını belirledi. Şüpheliler takibe alındı. Zehir tacirlerinin uyuşturucuları, Yunanistan'dan lüks bir tekneye yükledikleri tespit edildi. Çete üyelerinin, polisin dikkatini çekmemek için kendilerine 'zengin genç süsü' verdiği, Yunan Adaları'na geziye çıkan işadamı çocukları görüntüsüyle hareket ettiği anlaşıldı. Şüphelileri teknik takiple izleyen polis, tekne sularına girince operasyon için harekete geçti. Tekneler Balat'a demir attı. Şüpheliler bekledikleri kişilerle buluştu. Çete üyeleri, yattan bir minibüse uyuşturucu taşımaya başlanınca film sahnelerini aratmayan baskında biri Arnavut 7 şüpheli gözaltına alındı. Lüks yatta aramalarda 280 kilo 'Skunk' ele geçirildi. Ele geçirilen hibrit esrar olarak bilinen etkisi 10 kat güçlendirilmiş 280 kilo Skunk'un yaklaşık 3 milyon dolar değerinde olduğu belirtildi.ORGANİK ZEHİR!
SKUNK, Türkiye'de ilk defa 2014'te bir operasyonla ele geçirildi. Skunk'ın tohumu, esrarın ham maddesi Hint kenevirinin laboratuvar ortamında başka uyuşturucularla hibritlenmesi sonucu geliştirildi. Zehir tacirlerinin skunk'ı "kimyevi değil, organik" diyerek pazarladıkları belirtildi.
Etiketler:

kalan karakter 1000

fikri fikri

bu alcaklari millet dusmanligindan asmak lazim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.09.2017 03:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.