;

Bir 'Demet' hayranı!

’da 17 yaşındaki Selin, hayranı olduğu ’a hediye etmek üzere başladığı karakalem çalışması sırasında bayıldı. Gözünü hastanede açtı...

Bir Demet hayranı!
Demet Akalın hayranlığı hastanelik etti. 'da lise öğrencisi 17 yaşındaki Selinay Arslan, 'a hediye vermek istedi. Hiç ara vermeden 5 saatten fazla bir süre Akalın ve kızı Hira'nın karakalem resimlerini çizerek bir albüm oluşturdu ancak bitkin düştü. Hastaneye kaldırıldı. Karakalem çizimlerden oluşan albüm ise arkadaşı Reşat Özkan, tarafından şarkıcıya ulaştırıldı. Genç kız, "Demet Akalın'a bir hayranlığım var ayrı bir şekilde. Normalde çizim yaparken fazla uğraşmıyorum ama onun çizimlerini yaparken uykusuz kalıyorum. Onun için bir albüm tasarladım. Öncelikli olarak çok sevdiği Hira bebeği çizdim, sonra onun resimlerini karakalem çalışmalarını yaptım, en sonunda da duygularımı yazdım. Bir konserinde ona teslim edilmesi için bir arkadaşıma verdim, çünkü hastaydım. Demet Akalın'ın çizimlerini yaparken bitkin düştüm, uykusuz kalıyordum ve o halimle hastanelik oldum. Onunla tanışmak, ona çizimlerimi birebir göstermek, kendi ellerimle teslim etmek istiyorum" dedi.
Etiketler: ,
  • 14 Ağustos 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.