;

Anayar

Rus , Türk eşinden boşanınca Diyarbakır’da kaldı. Biri üvey olmak üzere 4 evladının velayetini üzerine aldı. Hepsine tek başına baktı

Anayar
Karabük'teki vicdansız anneye ders verecek olay ise Diyarbakır'da yaşandı. İşitme engelli Rus vatandaşı Marina Tiyatina, 15 yıl önce turist olarak geldiği Türkiye'de kendisi gibi işitme engelli olan bir Türk vatandaşıyla tanıştı. Çift, evlilik kararı aldı. Mutlu birliktelikten üç çocuğu olan Tiyatina, eşinin önceki evliliğinden olan oğlu Kasım Kılıç'a da 4 yaşından beri annelik yaptı. 3 yıl öncede kocasından boşandı. 4 çocuğunun da velayetini aldı. Hepsine özenle baktı. Kasım Kılıç'ı üvey oğlu olarak görmediğini ifade eden Tiyatina, "Boşandıktan sonra eşimin oğlunu da yanıma aldım. 16 yıldır bizimle beraber. Biz tamamen bir aileyiz. Aileye ben bakıyorum. Ama işsiz kaldım. Çalışmak için destek bekliyorum" diye konuştu.
Etiketler:
  • 14 Ağustos 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.