;

İnşaat heyelanı

’da bir inşaatın temelinin kazılması sırasında toprak kayması meydana geldi. Risk taşıyan evin 10 gün önce boşaltılması olası bir faciayı önledi...

İnşaat heyelanı
'un Çıtlakkale mahallesi Karaağaç mevkiinde bir inşaat firması site yapımı için temel kazı çalışması başlattı. Dün sabah saatlerinde ise Fazlı Ulu isimli vatandaşa ait olan 3 katlı müstakil bina, yaşanan toprak kayması sonucu yan yattı. Mahalleyi şehir merkezine bağlayan yol ise tamamen çöktü. Yıkılma tehlikesi olan evin etrafında güvenlik önlemleri alındı. Vatandaşlar, bölgeden uzaklaştırıldı.

EV SAHİBİ BAYILDI
Olay yerine giden ev sahibi Fazlı Ulu, gördüğü ilginç manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Sinir krizi geçirerek firma yetkililerine nefret yağdırdı. Fenalaşınca da bayıldı. Daha sonra komşuları tarafından hastaneye kaldırıldı. Temeli atılan inşaatın sahibi ise soluğu mahallede aldı. Burada oturanlar ile görüşme yaptı. İnşaat sahibinin risk alanı içinde olan evlerle alakalı taahhüt verdiği anlaşıldı.
Etiketler:
  • 13 Ağustos 2017, Pazar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.