;

cansın

İngiliz Dışişleri Bakanı tatil için ’e geldi. 2 bin 500 liraya kiraladığı tekne ile tura çıkan Johnson korumasız gezdi, valizlerini kendisi taşıdı

Göcek cansın
İngiltere Dışişleri Bakanı Muhafazar Partili tatil için Türkiye'yi seçti. Ailesi ile birlikte 'e giden Johnson dün ise tekne turuna çıktı. 2 bin 500 TL'ye kiraladığı teknede koyları gezen Johnson, tura çıkmadan önce arkadaşımız Rabun Gürbüz'e konuştu. Türkiye'yi çok sevdiğini sık sık tatil için buraya geldiğini söyleyen İngiliz Dışişleri bakanı sadece kendisinin değil birçok İngiliz vatandaşının da tatil için Ege ve Akdeniz kıyılarını seçtiğini söyledi.


Türk asıllı olan Boris Johnson tatillerini sık sık Marmaris, Fethiye ve Didim'de geçiriyor.


TÜRKİYE'YE ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Göcek'in harika bir yer olduğunu belirten Türk asıllı İngiliz bakan tatilinin harika geçtiğini de belirtti. Johnson'un koruması olmadan tekneye bindiği ve ailesinin bavullarını kendisinin bizzat taşıdığı görüldü. İngiliz bakanın en küçük çocuğu olan 24 yaşındaki Lara Lettice Johnson'un da teknede olduğu görüldü. Johnson üç gün önce İngiltere'de faaliyetlerini sürdüren düşünce kuruluşu Türkiye Araştırmalar Merkezi/ CEFTUS'un 6'ıncı yıldönümü için konuşmuş ve "Britanya ve Türkiye'nin yakın ve verimli bir ilişkisi var ve Türkiye Araştırmalar Merkezi'nin bu ilişkinin derinleşmesindeki rolünü takdir ediyorum" demişti.


Londra Belediye Başkanlığı görevinden sonra geçen yıl İngiltere Dışişleri Bakanı olan Johnson, Fethiye'de tekne turu yaparak dünyanın yoğun gündeminden kaçmaya çalıştı.
Etiketler: ,
  • 13 Ağustos 2017, Pazar

kalan karakter 1000

Melun Melun

İngiliz kemalin torunu bile gelip güvenle tatil yapıyorsa kemal efendi sen defol bu ülkeden. Can güvenliği, çok sevdiğin almanyada fazlasıyla var. hatta teröristler bile özel korunuyor. hadi güle güle.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 13.08.2017 07:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.