Bugünkü
Takvim

O'loca'k o kadar!

Dünyaca ünlü Plajı’nda skandal görüntüler ortaya çıktı. Denize sıfır kurulan ve 210 liraya kiraya verilen ahşap localar, milli parka yakışmadı. Tatilciler isyan bayrağını açtı. İşletmeci, bir gün sonra rezaleti ortadan kaldırdı

O'loca'k o kadar!
TATİL cenneti Ölüdeniz'de yaşanan loca işgali, tepki topladı. 210 liraya kiraya verilen localardan bir gün sonra eser kalmadı. Ölüdeniz'deki Tabiat Parkı'nda bulunan Kumburnu Plajı, dünyanın en güzel koyları arasında yer aldı. Giriş ücretinin 7 lira, şemsiye ve şezlong ücretinin ise parça başı 15 lira olduğu plajda önceki gün rezalet görüntüler ortaya çıktı. Plajı işleten şirket, 12 tane ahşap locayı denize sıfır noktada kurup, bunları 210 liraya kiraya vermeye başladı. Tatilciler ise isyan bayrağını açtı. Milli parka giden vatandaşlar denize sıfır locaların görüntü kirliliğine yol açtığından ve yüzmeye engel olduğundan yakındı. Tepkiler sosyal medya üzerinden yayıldı. Plaj işletmecisi ise artan tepkiler üzerine kolları sıvadı. Şirket, taşınabilir 12 locayı plajdan çıkardı. Kumburnu Tabiat Parkı işletmecisi Güney Aydeniz Turizm A.Ş. Genel Müdürü Halil Gören, bundan böyle plajda loca hizmeti verilmeyeceği açıklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.